Nabízené kreativní služby

business-4089080_1280

Chcete napsat knihu, divadelní hru, filmový scénář nebo vytvořit reklamní spot?

Máte už téma, ale nevíte jak začít nebo pokračovat?  Nebo byste psát uměli, ale nemáte na to čas? V obou případech Vám rád pomohu!

Poradím Vám, jak knihu správně strukturovat, vyšperkuji ji vtipem a emocemi, aby pro čtenáře byla co nejpoutavější. Navíc provedu i její jazykovou korekturu.

To samé platí i pro divadelní hru nebo filmový scénář.

Připravím Vám také scénář pro reklamní spot, který můžete použít jak v TV, tak i na internetu.

---

- tvorba reklamy a instruktážních filmů (návrh reklam a scénář instruktážních filmů, copywriting, možnost natočení návrhů reklamních spotů a instruktážních filmů přímo filmovými profesionály)

- psaní divadelních, TV a filmových scénářů a knih na zvolené téma 

- Služby Ghostwritera (podle Wikipedie je Ghostwriter anglické slovo označující profesionálního spisovatele, který je placený za napsání textu, jehož autorství je oficiálně připsáno jiné osobě – objednavateli. Skutečný pisatel zůstává v anonymitě. Stupeň autorského podílu ghostwritera na výsledném produktu se liší podle konkrétního zadání.)

- vzdělávání (pro firmy i veřejnost – viz. sekce Přednášky), redaktorské práce (rozhovory, tématické články, fejetony, komentáře, sloupky, korektury)

- komerční tvůrčí služby (komerční texty, PR články, tiskové zprávy, příspěvky do firemních časopisů, obchodní korespondence, texty na webové stránky a obchodní publikace)

---

Reference:

"...za sebe mohu potvrdit, že v případě Pana Oupice se jednalo o velmi dobrou spolupráci. Pracovali jsme spolu na scénáři k novému filmu Další cíl a spolupráce byla velmi přínosná. A to nejen po pracovní, ale také po lidské stránce. 

Spolupráci s Panem Oupicem mohu opravdu vřele doporučit."

                                                                                Marek Horák

---

Tak neváhejte, kontaktujte mne a pusťte se do něčeho, co jste si již dlouhou dobu přáli!